Hoe sluit ik mijn tablet of laptop aan op de drummodule?

Hoe sluit je je tablet of laptop aan op je drummodule?

Als je lessen van Online Drumles volgt, wil je het geluid van je drumstel én je lessen tegelijk kunnen horen. Maar hoe doe je dat? Léon legt het uit:

Transcript: Je hebt een drumstel, je hebt de lessen van Online Drumles, je hebt een tablet, telefoon of computer waar je ze op afspeelt, maar hoe kan je het nou goed horen? Dat kan je doen met een kabeltje met aan weerskanten een kleine jack. De ene kant doe je in je tablet en de andere kant gaat in je AUX-ingang. Dat is dezelfde plug die ook in de computer, telefoon of tablet zit. En dan kan je het volume aanpassen op je tablet, telefoon of laptop zodat je een goede mix krijgt door je oren. En dan is het een kwestie van meespelen. Dan kan je lekker oefenen! Veel plezier.

Probeer het uit in jouw proefperiode.

Nu kan iedereen leren drummen!

Background circle Background circle Background circle Background circle Background circle Background circle Background circle Background circle Background circle